Anna, hvor er …?
05/11/2019
Anna Sofia er i så god alder nå, hun hjelper mammaen sin å være fin (sliten etter jobben, men med hår ruller på – style by Anna Sofia).
Vårt lille lykketroll begynte å hjelpe til hjemme, hun hjelper å bære søppelet ut, tørker støv og rydder. Men hennes «rydding» kan være litt utfordrende, da Anna har en egen mening om hvor ting skal ligge.
Vi brukte 6 timer på søndag til å finne min mobil (som selvfølgelig var på lydløs).
Nå er det dag nr 2, hvor vi leter etter en strømpe med løk.
Hvor tror dere den kan ligge? Eller hvor langt tid tar det før vi finner det på grunn av dårlig lukt?
Forrige
Nå har jeg en egen blogg
Du vil kanskje også like

Lege – offentlige vs. privat
08/10/2019
Praktiske observasjoner fra en nybakt mor
27/01/2019
6 kommentarer
Mariann Korslund
Den kan ligge i skuffen der hun liker å være eller der potetene er hjørneskapet eller så kan du se i lekekassa osv lykke til
Maria Korslund
Vi har sjekket både skuffen og lekene hennes 😅
Inger Lisbeth Fiske
Søte Anna Sofie! Ei blid og morsom jente! Koselig besøk hos dere! 🌹🌹
Maria Korslund
Takk Lisbeth! Ja, Anna Sofia er som regel en blid jente så lenge hun er i form 😊
Håper vi får møtes når du er i Oslo neste gang 😊
Gaute Holmin
Tips til mobiltelefon: Bruk «Find my phone». Både Android og Apple har dette og da kan du fra en nettleser eller annen mobil få telefonen til å lage en høy alarmlyd, selv om det står på lydløs.
// Hilsen en som også har en datter som synes det er gøy å gjemme pappas mobil 😉
Maria Korslund
Hehe, jeg er veldig konservativ og har fortsatt Nokia E72, telefonen jeg skal bruke frem til den skal slutte å fungere 🙂